Hakkımızda

Sakarya Halı Yıkama Firması - Işıl Halı Yıkama

Ramazan Mengü 1989 yılında halı dokuma tezgahlarında çıraklıktan gelerek yıkama alanına bu deneyimini ustalıkla aktarmıştır. Yıkama sektörüne giren firmamız Halı Yıkama alanında en iyi firma olma hedefindedir. Firmamız her türlü halınızı kendine has yıkama teknikleri ile temizlemektedir.

Kötü yıkanan halılar halınıza telafisi güç zararlar vermektedir. İşte biz bu iddia ile halılarınızın üzerindeki lekeleri çıkartmada profesyonel olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz.

Wieberr Kalitesini Halılarında Hissedin !

Wieberr halı şampuanı tüm Halılarınızda güvenle kullanığımız konsantre bir üründür. Nötr pH değerleri ve amfoterik yapısı ile halılarınızın kolay durulanmasını sağlar Halılarınız yumuşak ve daha parlak bir görünüm kazanmış olur.. Halı üzerinde deterjan tortusu bırakmaz.

Devamını Gör

Derneğimiz

Işıl Halı Yıkama

Derneğimiz ilk etapta üç aşamalık bir hedefi gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Birinci aşamada, ülkemizde bu sektörde ciddi manada faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplayarak, tanıştırıp kaynaştırmak, teknoloji, bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlayabilmek dolayısı ile halı yıkama meslek standartlarının hazırlanması çalışmalarına katkı sağlayarak, sektöre bir standart getirmenin ilk temellerini atabilmektir.

İkinci aşamada; bir araya gelen firmaların oluşturduğu tüzel kişiliğin gücünü de kullanarak mevzuat ve yasal yollarla sektör sorunlarımızı gerekli platformlarda dile getirerek çözümler üretebilmektir.

Devamını Gör

- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.