logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Firmamız vermiş olduğu halı yıkama hizmeti ile bir çok kitleden oldukça olumlu sonuçlar almaktadır. Halılarınız burada en detaylı temizlik işlemine girerek, ara tüylü boşluklarda kir kalmaması için özen gösterilir. Halının tüy yapısına ve kirine göre uygun makinelerle ilaçlanır ardından kurulanır. Detaylı temizlik için çalışanlar yeterli ekipmanları ile en güçlü leke çıkarıcılarla uygulama yapmaktadırlar.

Evden Eve Hizmet

Dilediğiniz sayıda halınız firma çalışanlarımız tarafından evden alınır. Müşteri ile her türlü detay görüşülerek memnuniyet içinde bir anlaşma sağlanır. Halılar zarar görmeden firmamızın çalışanları ve makineleri ile tam donanımlı olarak temizlenir. Yine müşteri memnuniyeti amacıyla temizlenen ve kuruyan halılar paketlenerek eve tekrar teslim edilir.

 
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.