logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Sapanca Halı Yıkama

Sapanca Halı Yıkama

Sapanca Halı Yıkama Fabrikası halı temizliği sektöründe yıllardır hizmet vermektedir. Halılarınızdaki hijyenden ve kaliteli hizmetten ödün vermeden İstanbul Avrupa yakasında halı yıkama hizmeti veren bir firmadır. Profesyonel halı temizliği için, Sapanca Halı Yıkama olarak halılarınızı yıkama öncesi, yıkama sürecinde ve sonrasında toplam 5 önemli aşamadan geçirmekteyiz.

Fabrikamızda Halı yıkama Aşamalarımız

1- Toz alma işlemi ; halılarınız yıkama öncesi halıların üzerindeki fazla yabancı maddelerin temizlenmesidir. Vakumlu makinalarımız ile halılar bu yabancı maddelerden arındırılır.
2- Yıkama işlemi; son model halı yıkama makinalarımızda halılarınız derinlemesine hijyen bir şekilde temizlenir.
3- Santrafüj ile sıkma işlemi ; dakikada 1000 devir ile dönen sıkma makinamızda halılar nerdeyse kuruymuş gibi sıkma işlemi yapılır. Çok az bir nem kalır ve kurutma odalarına aktarılır.
4- Kurutma işlemi : kapalı ortamda güneşe maruz kalmadan halılarınız kurutulur.
5- Kontrol ve paketleme işlemi ; kurutma işleminden sonra halılar kontrol ve paket için paketleme bölümüne aktarılır. Son kontrolleri yapılan halılar paketlenerek servise hazır hale getirilir.

Özellikle şunu belirtmek isteriz ki; web sitemizde bulunan resimlerin hepsi firmamıza aittir. Amatör firmaların yaptığı gibi ordan burdan kopya resimler kullanmıyoruz. Bu hususu göz önünde bulundurarak halılarınızı yıkatacağınız firmayı iyi incelemenizi öneriyoruz. Başlıca hizmet verdiğimiz semtler: Başakşehir, Küçükçekmece, Bağcılar, Halkalı

Rekabetçi halı yıkama fiyatlarımız, herkesin kesesine uygun, ucuz ve hijyen ön plandadır.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.