logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Geyve Halı Yıkama

 

Geyve Halı Yıkama - Profesyonel Halı Yıkamanın Adresi!

 
Geyve halı yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan Işıl Halı Yıkama ile sizde halılarınızı güvenle yıkatın. Işıl halı yıkama uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerine profesyonel hzmeti sunmaktadır.  Sizin ve çocuklarınızın sağlığı için halılarınızı güvenilir firmalara yıkatın. 
 
Geyve'de uygun fiyatlara halılarınızı yıkatmaya ne dersiniz? Işıl halı yıkama halılarınızı metrekaresine ve halınızın cinsine göre uygun fiyatlara yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.