logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda

Işıl Halı Yıkama

 

Ramazan Mengü 1989 yılında halı dokuma tezgahlarında çıraklıktan gelerek yıkama alanına bu deneyimini ustalıkla aktarmıştır. Yıkama sektörüne giren firmamız Halı Yıkama alanında en iyi firma olma hedefindedir. Firmamız her türlü halınızı kendine has yıkama teknikleri ile temizlemektedir.

Kötü yıkanan halılar halınıza telafisi güç zararlar vermektedir. İşte biz bu iddia ile halılarınızın üzerindeki lekeleri çıkartmada profesyonel olduğumuzu kanıtlamış bulunuyoruz.

Işıl Halı Yıkama olarak halı yıkamaya farklı bir bakış açısı getirerek her halı cinsine göre farklı yıkama teknikleri uygulayarak evinizin en değerli eşyası olan halılarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlıyoruz. Tamamen şebeke suyu kullandığımız yıkama atölyemizde insan sağlığına asla zararı olmayan doğal temizleyiciler kullanmaktayız. Sakarya ve çevre ilçelere hizmet vermekte olan firmamız Işıl Halı Yıkama kurulduğu günden bugünlere dek %100 müşteri memnuniyeti ile faaliyet göstermektedir. Özellikle leke çıkartma konusunda Usta olan Ramazan Mengü halılarınızdaki zorlu lekeleri çıkartma konusunda profesyonelleşmiştir. Sizde halılarınızda temizliği arıyorsanız hemen şimdi Işıl Halı Yıkama yı arayın.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.