logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Korucuk Halı Yıkama

Korucuk Halı Yıkama

Halı yıkamak profesyonel bir iştir. Günümüzde halı yıkama sektöründe işi bilen bilemeyen, tesisleşmesi olan olmayan birçok firma mevcuttur. Halı yıkama firmasını seçerken özenli davranmak birinci kuraldır. Bu konuda uzmanlaşmamış ve yeterince tecrübesi olmayan firmaların yaptığı işler sonucunda kişiler mağdur olabilmektedirler.

Korucuk halı yıkama olarak bu konuda yeterince tecrübeli ve alanında uzman olan ekibimizle sizlerin her zaman yüzünüzü güldürmeye ant içtik. Önce müşteri anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Halıların içerisinde yalnızca kir değil, kirler arasında gözle görülemeyen ve birçok hastalığa sebep olacak bakteri ve mikroplar bulunmaktadır. Halınızın yıkama esnasında bunlardan arındırılması gerekmektedir. Aksi takdirde çocuklarınız ve siz, ailenizin diğer bireyleri bu mikroplardan bulaşan hastalıklara yakalanabilirler. Bu yüzden derinlemesine ve profesyonel temizlik yapan halı yıkama firmaları seçilmelidir.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.