logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

Erenler Halı Yıkama

Erenler Halı Yıkama

Erenler Halı Yıkama firmamızda elinizde bulunan her türlü özellikteki halılarınız kendi dokusuna göre işlem görüp, hiç bir şekilde zarar görmeden temizlenmiş olacaktır. Her işte olduğu gibi halı yıkama işi de ayrı bir uzmanlık gerektiren bir iştir.

Müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı açısından yapılan işte ilkemiz işimizi en doğru şekilde yapmaktır. Bu Yaka Halı Yıkama ekibi olarak Personelimiz hangi tip halıları nasıl yöntemler ile yıkanması konusunda deneyim sahibidirler.

Erenler Halı Yıkama hizmetleri; Evleriniz için özenerek seçtiğiniz mobilyalarınızın renkleri ile uyumlu vede dekorasyonunda tamamlayıcı rol oynayan halılarınızın yıkanması hususunda gösterilen özen halılarınızın uzun yıllar boyunca sizlere ilk aldığınız gün gibi hizmet etmeye devam etmesini sağlarsınız.

Erenler Halı Yıkama özen Gösterilmesi gereken halılarımız başında El dokuma halılar ve Yün Halılarımız gelmektedir. Gerek dayanıklılık,esneklik gerekse kaliteli açısından en pahalı halı grubuna girmeleri, yıkanmaları gerektiği zaman özen gösterilmeli ve her halı yıkama merkezine gelişi güzel teslim edilmemeleri gereklidir.

Erenler Halı Yıkama firmamızın ilkesi gereği yaptığı şeffaf çalışma prensibi sayesinde hizmetin her aşamasından memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Bize ulaşacağınız telefon numarasından halılarınızı almamızı istediğiniz gün ve saatte alınıp, daha sonrasında en hijyenik ve profesyonel koşullarda yıkanıp kurutulur daha sonra paketlenip sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte evlerinize teslim edilir.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.