logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

SAKARYA DA NEREDE KOLTUK YIKANIR?

SAKARYA’ DA NEREDE KOLTUK YIKANIR?

Koltuklarınızın yeterince hijyenik bir şekilde temizlenmesini istiyorsunuz ancak "Sakarya'da Nerede Koltuk Yıkanır" diyemi düşünüyorsunuz?

Koltuklar Evlerin Olmazsa Olmaz Eşyalarındandır. İş Yerlerinin Prestijli Koltukları İş Kalitenizi Ve Müşteri Önemini Gösteren Basit Görünümlü Önemli Eşyalardandır. Ev Ve İş Yerlerimize Estetik Görüntüler Katan Koltuklarımız Sürekli Kullanımda Oldukları Için Temizlikleri De Sürekli Ve Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Ev Kadınlarının Yapmış Oldukları Koltuk Temizleme Işlemi Yeterli Değildir. Koltukların Derinlemesine Temizlenmsi Için En Hijyenik Yöntem Koltuk Yıkama Işlemidir.

Ev Hanımları Koltukları Zaman Zaman Silseler De Yapılan Bu Temizlik Yüzeysel Kalarak, Alt Kısımlara Kadar Etki Etmez. Süngere Sinen Toz, Leke Ve Pis Koku, Yapılan Bu Işlemden Sonra Temizliğin Aksine Hijyenik Hale Getirmek Bir Yana Kirlerin Daha Derine Işlemesine Ve Çeşitli Hastalıklara Neden Olabilir. Koltukları Silerek Temizlemek Yerine Alo Koltuk Yıkama Hizmeti Ile Koltuklarınızın Daha Uzun Ömürlü Ve Daha Hijyenik Olmasını Sağlayabilirsiniz.

Koltukları Silmek, Katmanlarında Bulunan Mayt Adı Verilen Böceklerin Temizlenmesi Için Yeterli Değildir. Bu Böcekler Kirle Beslenir Ve Koltuk Silme Işlemi Sonrasında Yeterli Hijyen Sağlanamadığı Için Koltuklarda Git Gide Artarak Yaşamayı Sürdürürler. Özellikle Küçük Çocuklu Ailelerin Büyük Tehtit Altında Olduğu Koltuklar, Çocuklar Tarafından Sıkça Kullanılmaktadır. Ancak Sakarya Koltuk Yıkama Hizmeti Sayesinde Kirler, Koltuk Sararmaları Ve Lekeler Tamamen Temizlenir. Koltuklarınız Yıkandıktan Sonra Mayt Böceklerinden Tamamen Arındırlmış Olur.

Yıkama Işleminin Ardından 8 Saat Içerisnde Tekrar Kullanıma Davam Edeceğiniz Koltuklarınız Artık Tertemiz Kokmakta Ve Daha Canlı Reklere Sahip Görünmekte Olacaklar. Sizde Sakarya'da Yaşıyorsanız Ve Koltuklarınızı Yıkatmak Istyorsanız Size Bir Telefon Kadar Yakınız. Bizlere iletişim sayfamızdan Ulaşarak Randevu Istemeniz Yeterli. Koltuklarınızı Sizin En Müsait Olduğunuz Vakitte Gelip Yıkıyoruz. Sadece Ev Ve Ofis Koltuklarınızı Değil Araç Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Cafe Koltuk Yıkama, Restaurant Koltuk Yıkama, Otel Koltuk Yıkama Büro Koltuk Yıkama, Sinema Salonu Koltuk Yıkama Hizmetlerimizden De Faydalanabilirsiniz.

 
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.