logo

Copyright ©2017
Işıl Halı Yıkama

Sayfa Yenileniyor...

SAKARYA HALI YIKAMA METREKARE FİYATI

SAKARYA HALI YIKAMA METREKARE FİYATI

Birçok çeşit halı olduğundan her halı cinsi için fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Halınızın yıkanma maliyetini hesaplamak istiyorsanız size rehberlik edeceğiz.

Halınızın Kaç Metrekare olduğunu Öğrenmelisiniz

Halınızın enini boyunu ölçmeden halınızın arkasındaki etikete bakarak halınızın kaç metrekare olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Ancak eskimeye bağlı olarak bu etiket kopmuş yada yazıları zaman içersinde silinerek okunmayacak hale gelmiş olabilir. Bu durumda halınızın Enini ve boyunu ölçmekten başka yol kalmıyor ama yinede bir metre yardımıyla halınızın enini ve boyunu kolayca ölçebilirsiniz. Ölçme işleminin ardından en ve boy ölçüsünü birbiri ile çarpmalısınız, ve çıkan sonuç halınızın metrekaresini ifade etmektedir. Örnek vermek gerekirse;

Halınızın enini ölçtük 2 metre ve boyuda 3 metre çıktı diyelim bu durumda 2 x 3 = 6. Yani halımız 6 metre karedir.

Buraya kadar anlaşılmayan bir durum yoktur diye düşünüyorum. Peki ya şimdi bu halıyı yıkatmak isterseniz size kaç Türk Lirasına mal olur? İşte tam bu noktada metre kare fiyatı devreye girmekte (bizi arayarak metrekare fiyatı öğrenebilirsiniz.). Örnek olarak; Bizi aradınız ve biz size halınızın cinsine göre bir halı metrekare fiyatı söyledik. Mesela Peluş halı yıkama için metre kare fiyatı 10 TL dediğimizi var sayıyorum (fiyat örnektir). Hatırlarsanız halımız 6 metrekare idi. Şimdi halımız kaç metre kare ise size verdiğimiz fiyatı çarparak halınızın kaç TL karşılığında yıkanacağını bulalım.

6 x 10 = 60 TL işte bu kadar.

En Uygun Fiyatı Nasıl Alacaksınız?

Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak istediğinizin farkındayız ancak "Uygun Fiyat" ile "Ucuz" arasındaki farkı hatırlatmak isteriz ve aynı şekilde kendimize de sizin için memnun kalacağınız bir fiyat vermemiz gerektiğini hatırlatırız. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken bizi arayıp avantajlı tekliflerimizden yararlanmak.
- Işıl Halı Yıkama'ya Hoşgeldiniz -


Işıl Halı Temizleme

Halı yıkamada gereken önemi göstermeyen bir çok halı yıkama firması halılarınızı bozmakta ve halı renklerinizi birbirine karıştırmaktadır.

Işıl Halı Yıkama

Eski halılarınız her yıkama sonrası biraz daha mı aşınıyor. Işıl Halı Yıkama ile artık bu sorun tarih oluyor.

Işıl Halı Yıkama Firması

Ücretsiz servisimiz ve 48 saatte teslim edilen halılarınızla kış günlerinde de halılarınızı günlerce beklemek zorunda değilsiniz.

Halınız Emin Ellerde

Halınızda sorun mu var ? Hemen Işıl Halı Yıkamayı arayın ve renkleri sorunlu olan halılarınızı onaralım.

Overlok

Halılarınızın overloğunda sorun mu var? Bırakın Işıl Halı yıkama uzman ekibi ile halılarınızın overloğunu itina ile yenilesin.

Işıl Halı Yıkama

Işıl Halı Yıkama'dan sorulur. 21 yıllık tecrübemizle Işıl Halı Yıkama sektöründe öncü ve lider firmayız.